22 Ağustos 2013 Perşembe

Apollyon... Çıktı...

Kaderle oyun oynanmaz..

Alex bugüne dek iki şeyden çok korktu: Uyanış’ta kendini kaybetmek ve İksir’e maruz kalmak. Ancak bazen aşk kaderden daha güçlüdür ve Aiden St. Delphi de tanrılara, Alex’i geri getirebilmek için savaş açtı....

Tanrılar, Seth’in Alex’in güçlerini ele geçirip Tanrı Katili olmasına engel olabilmek için yüzlerce şehri yerle bir edip binlerce insanı öldürdüler.

Ancak iş, Alex’le Seth’in bağını koparmakla bitmiyor. “Bir Apollyon öldürülemez” teorisinde pek çok açık nokta var ve bu yıkımı durdurmanın yolunu bilen tek kişi de yüzyıllar önce öldü.

Yeraltı’nı koruyan duvarları aşmak, milyonlarca ruhun içerisinde tek bir taneyi aramak ve sonra da geri dönmek çok zor. Ancak Alex Tanrı Katili olmadan önce Seth’i durdurmak zorunda yoksa… kendisi Tanrı Katili olabilir.

Melez Sözleşmeleri serisi Melez, Safkan ve Tanrı’dan sonra
dördüncü kitap Apollyon ile devam ediyor. Üstelik ara kitap İksir, bu kitabın içinde!***

     Dex 1-2 saat önce Apollyon'un arka kapak yazısını paylaştı ve artık internetten tedarik edebileceğimizi de böylece öğrenmiş olduk. Bu haberden sonra sırasıyla şu aşamaları geçirdim:


     Öhöm, öyle işte. Siz bu haberin keyfini çıkarıp dans falan edin, ben de dün keşfettiğim birbirinden güzel +30 şarkı yüzünden sayfanın üstündeki playlist'imi yenilemekle meşgul olacağım. Sonra bir göz atabilirsiniz. Neyse, hoşçakalın.