26 Mart 2014 Çarşamba

"Avcı - Jennifer L. Armentrout" Kitap YorumuKİTAP KÜNYESİ:
 
Kitap Adı: Avcı
Özgün Adı: Sentinel
Seri: Melez Sözleşmeleri #5
Yazarı: Jennifer L. Armentrout
Çevirmeni: Barış Emre Alkım
Yayınevi: DEX
Türkiye Yayın Tarihi: Ocak 2014
Sayfa Sayısı: 368
Piyasa Fiyatı: 22.00 TL
Goodreads: 4.54


 

ARKA KAPAK:


Melez Sözleşmeleri'nden unutulmaz bir final!

Ölümlü dünya yavaş yavaş tanrıların yarattığı kaosa teslim olurken, Alexandria Andros, onu kendi yeteneklerinden şüpheye düşüren korkunç mağlubiyetin yaralarını bir an önce sarıp, savaşı sona erdirmek zorunda.

Alex ve sonsuz aşkı Aiden St. Delphi engelleri aşıp, tüm zamanların en tehlikeli tanrısını serbest bırakmak için Yeraltına giderken, ezeli düşmanlarına güvenmeliler.

Alex korkunç bir seçimle karşı karşıya: ya her şeyi ve ona güvenen herkesi imha edecek… ya da kendini.

New York Times ve USA Today'in çoksatan listelerinden uzun süre inmeyen Melez Sözleşmeleri; Melez, Safkan, Tanrı ve Apollyon'dan sonra beşinci kitap Avcı ile çarpıcı bir şekilde son buluyor!

 

BENİM YORUMUM:
 


     Bitti. Melez Sözleşmeleri serisi. Ciddi ciddi. Bitti.
 
     Bu kitaba spoiler vermeden nasıl yorum yaparım hiçbir fikrim yok. O yüzden tamamen spoiler içeren bir yorum olacak. Avcı'yı okumadan bu yorumu okumayın. Spoiler almayı seven veya spoiler alıp alıp başkalarına da vermeyi kendine görev edinen psikopatlardansanız bile. Çünkü çok güzel bir kitaptı ve kimsenin spoiler almasını istemiyorum. O yüzden,
KİTABI OKUMADAN BU YORUMU OKUMAYIN!!!
 
CİDDİYİM, OKUMAYIN DEDİM. GİDİN. ŞİMDİ.

22 Mart 2014 Cumartesi

İyi Haber: Ölmedim.

Geçen ayın bilmemkaçından beri yokum. En son, bana bir daha mobilden blog yazısı yazmamam gerektiği konusunda önemli bir ders veren şu yazıyı yayınlamıştım. Hani blog turunun yazar tanıtımıyla ilgili olanı ve sürekli yazım yanlışı yaptığım ve resimleri olmayan ve Buse'nin on kere söylememe rağmen düzeltmediği... İşte onu sildim. Çok da tıklanmış bakıyorum ama daha fazla dalga geçemeyeceksiniz çünkü SİLDİM. Sonunda.

Lanet virüsler bilgisayarımı yuva edindiklerinden ve çökerttiklerinden beri -o saçma yazı hariç- hiçbir şey yayınlamadım. Bir ay falan sonra da kendimi hiç hazır hissetmediğim TEOG var. (Evet, evet sekizinci sınıfım. Biliyorum, yaşıma göre feci zeki ve olgunum. Teşekkürler.)

O yüzden şu sıralar benden pek bir şey beklemeyin ama yazın coşmayı planlıyorum. Hem blogumun bu ay kutlayamadığım birinci yıldönümünü de kutlarız. Çok gecikmiş olacak ama umurumda değil -,-.

Yakın zamanlarda şu yorumunu yazamadığım tur kitabının ve uzun süredir beklettiğimiz bir başka tur kitabının yorumlarını yayınlarım herhalde. Belki araya bugün bitirdiğim (ve bayıldığım) Avcı'nın yorumu da girer. Ama hiçbir şey için söz vermiyorum.

(BLOG'A GİREMEYECEK OLABİLİRİM AMA BU KİTAPLARDAN UZAK DURACAĞIM ANLAMINA GELMEZ.
OKUMAYA DEVAM!)